MMFA-leden herbevestigen hun vertrouwen in de Raad van Bestuur

Brussel, 6 juli 2020 – Tijdens hun eerste virtuele jaarlijkse Algemene Vergadering hebben de leden van de MMFA, de Multilayer Modular Flooring Association, Matthias Windmöller (Windmöller), Carl Ruland (Novalis) en Sebastian Wendel (Classen) opnieuw verkozen om de Raad van Bestuur voor een nieuwe termijn van twee jaar te leiden. Dr. Peter M. Hamberger van Hamberger Industriewerke GmbH werd herbenoemd als beoordelaar.

“Ik wil alle leden van de MMFA bedanken voor hun vertrouwen en ik kijk ernaar uit om de kans te krijgen om toezicht te houden op een aantal projecten die we hebben geïnitieerd. Ik denk hierbij bijvoorbeeld aan de digitale transformatie van de vereniging, om ervoor te zorgen dat deze goed toegerust is om leden efficiënt te ondersteunen, evenals de samenwerking met EuFCA op het gebied van gemeenschappelijke onderwerpen zoals circulaire economie en gegevensverzameling. Ik ben daarnaast erg benieuwd naar verdere uitbreidingen binnen de organisatie”, verklaart Matthias Windmöller, directeur van de MMFA.

“Ik dank de stemgerechtigde leden voor hun vertrouwen in het verleden en voor deze nieuwe periode. Het bestuur en ik persoonlijk zullen ons blijven richten op een verdere ledengroei, om andere fabrikanten van meerlaagse vloeren ervan te overtuigen zich aan te sluiten bij onze vereniging. Daarnaast zullen we werken aan een procesmatige verwerking van onze verkoopcijfers, om onze leden te voorzien van robuuste en betrouwbare marktgegevens”, aldus Carl Ruland.

Sebastian Wendel, vicevoorzitter, sprak zijn dankbaarheid uit “aan alle leden van de vereniging voor de herbevestiging van hun vertrouwen. De Raad van Bestuur zet zich in voor het voortzetten van toonaangevende technische initiatieven op het gebied van standaardisatie, testcriteria en metingen met als doel hoogwaardige producten te ontwikkelen die voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen.”

De Raad van Bestuur wordt gekozen door de Algemene Vergadering van de MMFA, het hoogste besluitvormende orgaan van de vereniging. Alle gewone leden maken deel uit van de Vergadering, die eenmaal per jaar plaatsvindt en verantwoordelijk is voor de verkiezing van de Raad van Bestuur en de voorzitters van de MMFA-werkgroepen voor een mandaat van twee jaar.

-/-

Over MMFA: De Multilayer Modular Flooring Association is een organisatie die de toonaangevende producenten van vloeren in Europa en hun leveranciers vertegenwoordigt. De vereniging werd in oktober 2012 in München, Duitsland, opgericht door zeven Europese vloerproducenten. Het management van MMFA is sinds november 2019 verhuisd naar Brussel.